Bizi Arayın

00 90 224 383 36 01 

Email

mevsim@mvsm.com.tr

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız;

Mevsim Gıda A.Ş. olarak;

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki müşteri ihtiyaç ve beklentilerini hem ulusal hem de uluslararası yasal şartlar çerçevesinde insan ve çevre sağlığını koruyarak karşılarız.

Donmuş ve taze gıda sektörlerindeki yenilikleri ve teknolojik şartları takip ederek uluslararası kalite ve gıda güvenliği standartlarına uygun üretim yaparız.

Firmamızda benimsenmiş olan müşteri odaklılık anlayışını daima sürdürerek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda sektörün lider kuruluşları arasında yer alma ve marka yaratma hedefiyle hareket ederiz.

Ürün yelpazemizde bulunan ürünler ve yönetim sistemimiz üzerinde sürekli iyileştirmeler yaparak girdi, yarı mamul ve son ürün kalite performanslarını arttırarak en üst kalite düzeyinde üretim sağlamak için faaliyet gösteririz.

Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizi ürünlerin tarladan sofraya ulaşıncaya kadar geçtikleri tüm hammadde kabulü, üretim, kontrol ve sevk süreçlerini dahil edecek şekilde sürekli gözden geçirir, iyileştirir ve güncelleriz.

Mevsim Gıda A.Ş. Üst Yönetimi olarak;
Tüm çalışanlarda gıda güvenliği bilincini oluşturma amacıyla kalite ve gıda kültürünü aşılayarak Kalite ve Gıda Güvenliği Politikasını ilgili uluslararası standartlar, ürün özgünlüğü şartlarına ve tüm yasal şartlara uyum ile etkinliğin sürekli iyileştirilmesi taahhütlerini içerecek şekilde belirlemiş olup tüm çalışanlara ileterek anlaşılmasını sağlarız.